Ariana dla WS | Blogger | X X

27.05.2021

Baranovski


 Hej !

Dzisiaj chciałam pokazać Wam mój autograf jaki dostałam od Baranovskiego. Niestety nie mam zdjęcia z wokalistką.


O wokaliście:

Baranovski (zapis stylizowany: BARANOVSKI), właściwie Wojciech Baranowski - urodził się 29 lipca 1991 w Opocznie. Polski wokalista, kompozytor, autor tekstów i pianista, finalista czwartej edycji programu The Voice of Poland (2014). Absolwent II Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie Trybunalskim. W marcu 2014 uczestniczył w przesłuchaniach do czwartej edycji programu TVP2 The Voice of Poland. W trakcie tzw. „przesłuchań w ciemno” zaśpiewał piosenkę zespołu The Beatles „Here Comes the Sun” i przeszedł dalej, dołączając do drużyny prowadzonej przez Tomsona i Barona. Dotarł do odcinków emitowanych na żywo. W 2015 dołączył do zespołu Xxanaxx, z którym nagrał album pt. FWRD. Wydawnictwo dotarła do 13. miejsca na polskiej listy sprzedaży OLiS[1]. W 2018 rozpoczął karierę solową, przybierając pseudonim Baranovski. 31 stycznia wydał pierwszy utwór „Mamo”, a miesiąc później – debiutancki singiel „Dym”, z którym dotarł do 21. miejsca AirPlay – Top, będącego zestawieniem najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. 21 maja zaprezentował drugi singiel „Hey”, 22 sierpnia – trzeci singiel „Luźno”, który dotarł do 10. miejsca w zestawieniu AirPlay – Top, a 17 stycznia 2019 – czwarty singiel „Zbiór”. Piosenki umieścił na debiutanckim, solowym albumie studyjnym pt. Zbiór, którego premiera odbyła się 25 października.

Mój autograf od wokalisty:
Autograf załatwił mi mój chłopak. 

25.05.2021

Magdalena Modra


 Cześć !

Dzisiaj chciałam pokazać Wam mój autograf jaki dostałam od Magdaleny Modrej. Niestety nie mam zdjęcia z aktorką.


O aktorce:

Magdalena Modra-Krupska - urodziła się 9 września 1980 roku w Poznaniu. Polska piosenkarka, aktorka, prezenterka telewizyjna i modelka. Studiowała aktorstwo w Warszawskiej Szkole Filmowej. Od 2001 roku wystąpiła w reality shows: Gladiatorzy, Amazonki, Łysi i Blondynki, Bar w trzeciej edycji (2003) i czwartej edycji (2004), emitowanych na antenie telewizji Polsat. Wystąpiła w filmie pt. Legenda w reżyserii Mariusza Pujszo. Jako wokalistka zadebiutowała jesienią 2005 utworem „Ready to Fly”. Przez dwa lata pracy w Londynie, jako modelka, prezentowała modę m.in. Dolce & Gabbana, Gucci i Calvina Kleina. Była prowadzącą programu DJ Party, emitowanego w 2005 na antenie telewizji Polsat 2. Brała udział w wielu sesjach zdjęciowych (m.in. trzykrotnie pozowała do polskiej edycji „CKM”: w listopadzie 2001, lutym 2004 i styczniu 2007 roku). W latach 2006–2007, razem z Ewą Saletą i Joanną Drozdowską, prowadziła program 100% Testosteron w Extreme Sports Channel. Od 2007 roku jest prezenterką stacji TVN Turbo. W 2008 wystąpiła gościnnie w teledysku Anthony Moon do piosenki „How Can I Love You”. Od 22 września 2007 roku jest zamężna z Markiem Krupskim. Ich córkami są: Mia (ur. 2006) i Lea (ur. 2014).

Mój autograf od aktorki:
Autograf załatwił mi mój chłopak.

23.05.2021

Marek Krupski


 Cześć !

Dzisiaj chciałam pokazać Wa mój autograf jaki dostałam od Marka Krupskiego. Niestety nie mam zdjęcia z aktorem.


O aktorze: 

Marek Kacper Krupski - urodził się 4 czerwca 1974 w Wyszkowie. Polski aktor i były policjant. Znany głównie z roli detektywa w serialu Malanowski i Partnerzy, emitowanego na antenie telewizji Polsat. Absolwent AWF-u i 4-letniej szkoły oficerskiej, ze stażem w policji kryminalnej. Ma też doświadczenie w pracy przed kamerą, grał epizody w serialach, brał udział w reklamach telewizyjnych. W 2007 roku zawarł związek małżeński z prezenterką telewizyjną Magdaleną Modrą, z którą ma dwie córki: Mia (ur. 2006) i Lea (ur. 2014).

Mój autograf od aktora:
Autograf załatwił mi mój chłopak. 

21.05.2021

Adam Stachowiak

 Cześć !

Dzisiaj chciałam pokazać Wam mój autograf jaki dostałam od Adama Stachowiaka. Niestety nie mam zdjęcia z piosenkarzem.

O piosenkarzu:

Adam Stachowiak - urodził się 28 września 1997 roku w Sierakowie. Polski piosenkarz, producent muzyczny, kompozytor, pianista i autor tekstów. Uczestnik siódmej edycji programu The Voice of Poland (2016). Mając trzy lata, zaczął naukę gry na keyboardzie. Zaczął również komponować pierwsze autorskie utwory. W 2002 wydał debiutancki album studyjny pt. Anielskie Przeboje Czterolatka, zostając „najmłodszym muzykiem w Polsce, który wydał własną płytę”. Uczęszczał do Technikum Organizacji Reklamy. W latach 2013-2016 występował w zespole Sugar, z którym nagrał singiel „Każdego dnia”. We wrześniu 2016 postanowił wziąć udział w przesłuchaniach do siódmej edycji programu TVP2 The Voice of Poland. Podczas pierwszego etapu eliminacji wykonał utwór „Mamo”, który napisał ku czci zmarłej matki. Odpadł na etapie „bitew”. Trzy miesiące po udziale w programie podpisał kontrakt płytowy z wytwórnią Universal Music Polska. W listopadzie 2016 opublikował teledysk do „Mamo”, który osiągnął sukces komercyjny, przekraczając granicę 24 mln wyświetleń w serwisie YouTube (stan na czerwiec 2020). Sam singiel uzyskał certyfikat platynowej płyty. W lutym 2017 wydał drugi autorski singiel, „Wracam co noc”, który dotarł do 1. miejsca w zestawieniu Nowości AirPlay – Top najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. W kwietniu 2018 zaprezentował trzeci singiel, „Utopieni”, który przekroczył granicę 1 mln wyświetleń w serwisie YouTube (stan na czerwiec 2020). W czerwcu 2020 poinformował o założeniu własnej wytwórni ABM Records oraz zaprezentował pierwszy singiel „Dotrę na szczyt”, zapowiadając przy tym album o tym samym tytule na jesień 2020. Premierze utworu nie towarzyszyła promocja w ogólnopolskich mediach, ponieważ w dniu jego wydania artysta wraz z rodziną przebywał na kwarantannie w związku z epidemii COVID-19 w Polsce. W ciągu dwóch tygodni od premiery utwór dotarł do 8. miejsca w zestawieniu TOP 20 Vevo Polska oraz przekroczył wynik ćwierć miliona wyświetleń w serwisie YouTube. W lipcu 2020 z utworem „Dotrę na szczyt” zakwalifikował się do konkursu Debiuty podczas 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. 18 marca 2017 poślubił Annę. Mają dwie córki, Agatę (ur. 2019) i Alicję (ur. 2021).

Mój autograf od piosenkarza:
Autograf załatwił mi mój chłopak. 

19.05.2021

Olga Buława


Cześć !
Dzisiaj chciałam pokazać Wam mój autograf jaki dostałam od Olgi Buławy. Niestety nie mam zdjęcia z Miss.

O Miss:
Olga Buława to polska laureatka konkursu piękności, która zdobyła tytuł Miss Polski 2018 , jako Miss Polski , Buława wcześniej reprezentowała Polskę w konkursie Miss Universe 2019 i zdobyła tytuł Miss Universe Congeniality. Buława urodził się w Świnoujściu i mieszkał w Warszawie . Ukończyła Uniwersytet SWPS, uzyskując tytuł magistra prawa. Od pięciu lat pracuje jako stewardesa w Polskich Liniach Lotniczych LOT . Wystartowała w Miss Polski 2018 9 grudnia 2018 w Krynicy-Zdroju reprezentując Świnoujście z Zachodniej Polski. Wygrała i zastąpiła ustępującą tytułistkę Kamilę Świerc z Opola. Oprócz korony otrzymała 50000 zł, biżuterię od Jubilera Schuberta, kolekcję Tomaotomo i Violi Piekut oraz coroczną opiekę w klinice RosaMed po zwycięstwie. Później została wybrana na Miss Universe Poland 2019 po zrzeczeniu się franczyzy od Miss Polonia na rzecz Miss Polski lub Mileny Sadowskiej, która miała reprezentować Polskę w konkursie Miss World 2019. Jako Miss Polski reprezentowała Polskę na konkursie Miss Universe 2019 , będąc pierwszą posiadaczką tytułu Miss Polski, która reprezentowała Polskę w konkursie Miss Universe, ale nie udało jej się uplasować; jednak udało mu się zdobyć specjalną nagrodę, Miss Congeniality.

Mój autograf od Miss:
Autograf załatwił mi mój chłopak. 

17.05.2021

Agnieszka Wielgosz


 Cześć !

Dzisiaj chciałam pokazać Wam mój autograf jaki dostałam od Agnieszki Wielgosz. Niestety nie mam zdjęcia z aktorką.


O aktorce:

Agnieszka Wielgosz - urodziła się 19 września 1972 roku w Krakowie. Polska aktorka teatralna i telewizyjna. Absolwentka PWST w Krakowie (1996). Karierę rozpoczęła grając sztuki w teatrze Bagatela do 2002, obecnie występuje gościnnie w teatrze Rampa oraz z teatrem MIST. W latach 2012-2016 była żoną Tomasza Malinowskiego, z którym ma córkę Milenę (ur. 2007). Ma też syna Maurycego z pierwszego związku.

Mój autograf od aktorki:
Autograf załatwił mi mój chłopak. 

14.05.2021

Kamila Szczawińska


Cześć !
Dzisiaj chciałam pokazać Wam mój autograf jaki dostałam od Kamili Szczawińskiej. Niestety nie mam zdjęcia z modelką.

O modelce: 
Kamila Szczawińska - urodziła się 20 września 1984 roku w Poznaniu. Polska modelka. Jest córką Jolanty i Piotra Szczawińskich, terapeutki uzależnień i pracownika w organizacji Monarze. Część swojego życia spędziła w Rożnowicach oraz Jaraczu. Ukończyła Szkołę Podstawową w Parkowie. Pracę w modelingu zaczęła w 2001 dla jednej z poznańskich agencji modelek. Początkowo pojawiała się na pokazach mody w poznańskim Okrąglaku i Poznańskich Targach Mody. Podczas jednego z pokazów w Poznaniu, Kamilę zauważyła agentka jednej z mediolańskich agencji i namówiła ją na wyjazd. Tam szybko zaangażowano ją do pokazów znanych kreatorów, takich jak: Valentino, Giorgio Armani czy Gucci. Później podpisała kolejny kontrakt w Paryżu, gdzie pracowała dla światowych marek, takich jak: Chanel, Yves Saint Laurent, Christian Dior oraz Gucci. Następnie znalazła się w Nowym Jorku, gdzie promowała domy mody, w tym m.in.: Emanuel Ungaro, Marc Jacobs, Ralph Lauren, Sonia Rykiel, Rocco Barocco, Viktor & Rolf, Christian Lacroix, Elie Saab, John Galliano oraz Kenzo[2]. Była muzą Roberto Cavallego. W 2007 po raz ostatni pojawiła się na światowym wybiegu w pokazie Stelli McCartney. W latach 2007-2013 zawiesiła międzynarodową karierę na rzecz życia rodzinnego. W tym czasie sporadycznie brała udział w pokazach polskich projektantów mody, jak: Dawid Woliński i Małgorzata Baczyńska. Od 2014 zaczęła znów pojawiać się na europejskich wybiegach. Podpisała ponowny kontrakt z agencją w Mediolanie[5]. Ma już za sobą pokazy mody dla marek Deni Cler, Klif i La Mania. Od 6 do 27 marca 2015 brała udział w trzeciej, emitowanej przez telewizję Polsat edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Jej partnerem tanecznym był Robert Kochanek, z którym odpadła w czwartym odcinku, zajmując 9. miejsce. Od 23 lutego do 8 marca 2016 brała udział w programie Agent – Gwiazdy w TVN. Odpadła w trzecim odcinku. 23 listopada 2016 miała premierę jej książka kucharska zatytułowana Kuchnia dla całej rodziny, która ukazała się nakładem Edipresse Książki. 13 czerwca 2009 wzięła ślub. Ma dwójkę dzieci, syna Julka i córkę Kalinę.

Mój autograf od modelki: 
Autograf załatwił mi mój chłopak. 

12.05.2021

Wojciech Błach

 Cześć !

Dzisiaj chciałam pokazać Wam mój autograf jaki dostałam od Andrzeja Błacha. Niestety nie mam zdjęcia z aktorem. 


O aktorze:

Wojciech Błach - urodził się 22 maja 1972 roku w Katowicach. Polski aktor filmowy i teatralny. W 1999 ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. W latach 1999–2003 oraz 2008–2009 był aktorem Teatru Nowego im. K. Dejmka w Łodzi. Obecnie współpracuje z Teatrem IMKA w Warszawie. Był związany z aktorką Kamillą Baar, z którą ma syna o imieniu Bruno (ur. 2011). Od 14 maja 2016 jest żonaty z Agnieszką Błach (z d. Giza), która w grudniu 2017 roku urodziła mu drugiego syna, Jeremiego.

Mój autograf od aktora: 
Autograf załatwił mi mój chłopak. 

10.05.2021

Małgorzata Glinka


Cześć !
Dzisiaj chciałam pokazać Wam mój autograf jaki dostałam od Małgorzaty Glinki. Niestety nie nie mam zdjęcia z siatkarką.

O siatkarce: 
Małgorzata Barbara Glinka-Mogentale - urodziła się 30 września 1978 roku w Warszawie. Polska siatkarka, 286-krotna reprezentantka Polski w latach 1996–2014, olimpijka (Pekin 2008), dwukrotna mistrzyni Europy (2003, 2005), dwukrotna triumfatorka Ligi Mistrzyń (2011, 2013), zdobywczyni Pucharu CEV (2001) i Pucharu Top Teams (2007), najlepsza siatkarka Europy 2003 roku, laureatka CEV Lifetime Award 2013 za całokształt kariery sportowej, MVP (najlepsza zawodniczka) m.in. Pucharu Świata, Mistrzostw Europy, Ligi Mistrzyń czy Pucharu CEV, najlepsza polska siatkarka pierwszej dekady XXI wieku i jedna z najlepszych w tym czasie zawodniczek na świecie. W latach 90. XX wieku grała na pozycji środkowej bloku, a od 2000 roku występowała na pozycjach atakującej i przyjmującej. Córka Jacka i Barbary, ma starszą siostrę Dorotę. W 1997 roku ukończyła klasę sportową w VII Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego w Warszawie. 26 czerwca 2004 w Bazylice Ofiarowania NMP w Wadowicach wyszła za mąż za włoskiego siatkarza Roberto Mogentale. Ma dwoje dzieci, córkę Michelle (ur. 2009) i syna Bruna (ur. 2018). Karierę rozpoczynała od występów w Skrze Warszawa u trenera Teofila Czerwińskiego (1993-1996). Po roku treningów została uznana za najlepszą zawodniczkę w mistrzostwach nadziei olimpijskich. W 1995 roku wystąpiła na Mistrzostwach Europy kadetek w Barcelonie. Rok później zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Europy juniorek w Ankarze. 5 lipca 1996 roku zadebiutowała w Reprezentacji Polski seniorek w meczu towarzyskim z Niemkami (2:3). W 1997 roku na Mistrzostwach Świata juniorek, które były rozgrywane w Gdańsku, otrzymała nagrodę dla najlepiej atakującej zawodniczki. W latach 1996-1998 występowała w Dick Black Andrychów, z którym sięgnęła po Puchar Polski, lecz dwukrotnie przegrała w finale Mistrzostw Polski. Lepsza okazywała się drużyna Augusto Kalisz. Glinka została zawodniczką tej drużyny w sezonie 1998-1999, sięgając z nią po drugi w karierze Puchar Polski, a także trzecie z rzędu wicemistrzostwo Polski. Dzięki udanym występom w polskich zespołach klubowych i drużynie narodowej 21-letnia Polka trafiła do ligi włoskiej. Była podstawową zawodniczką reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy 1999, Mistrzostwach Europy 2001 i Mistrzostwach Świata 2002. Dorobek meczowy Glinki w kadrze Polski z lat 1996-2002 to przede wszystkim turnieje kwalifikacyjne i mecze towarzyskie bez większej historii ( przeważnie zakończone przegraną ). Z drużyną z Vicenzy, w której występowała w latach 1999-2003 trzykrotnie grała w turnieju finałowym Pucharu Konfederacji CEV. W 2000 roku zdobyła srebrny medal, a rok później wygrała Puchar CEV - swoje pierwsze europejskie trofeum, zostając najlepszą zawodniczką Final Four. W 2002 roku zajęła 4 miejsce. Triumfowała w Pucharze i Superpucharze Włoch (2001), współpracowała z najlepszymi włoskimi trenerami. W 2003 roku zdobyła z reprezentacją Polski mistrzostwo Europy w Ankarze. W półfinale z reprezentacją Niemiec Małgorzata Glinka zdobyła aż 41 punktów,notując rekordową skuteczność ataku i wygrywając ten mecz dla reprezentacji Polski. Na wyczyn "Maggie" złożyło się 37 punktów atakiem, 2 blokiem i 2 z zagrywki. Pamiętne spotkanie nazwano "Glinka-Niemcy 3:2". Ten mecz rozpoczął wielką, międzynarodową karierę tej siatkarki. Przez 10 lat to osiągnięcie z półfinału było absolutnym rekordem największej liczby punktów zdobytych w jednym pojedynku przez polską siatkarkę. Do końca turnieju była najlepiej punktującą zawodniczką (144 punkty w 7 meczach) i otrzymała nagrodę MVP mistrzostw. 12 października 2003 na gali w Wiedniu otrzymała nagrodę CEV dla najlepszej siatkarki 2003 roku w Europie. Glinka była MVP i najlepiej punktującą zawodniczką Pucharu Świata 2003. W 11 meczach zdobyła aż 213 punktów (188 z ataku, 14 po bloku i 11 z zagrywki). Nominowana w Plebiscycie Przeglądu Sportowego na 10 najlepszych polskich sportowców 2003 roku, w którym zajęła 4 miejsce. Pomimo sukcesu w Mistrzostwach Europy, polskie siatkarki nie zakwalifikowały się do Igrzysk Olimpijskich w Atenach. W styczniu 2004 roku przegrały europejskie kwalifikacje w Baku. W latach 2003-2005 liderka drużyny Asystelu Novara, której trenerką była Jenny Lang Ping. Z tym klubem sięgnęła po Superpuchar i Puchar Włoch. W finale mistrzostw Włoch przegrała jednak po długiej walce z zespołem Foppapedretti Bergamo. W 2005 roku po raz pierwszy zagrała w Final Four Ligi Mistrzyń, zdobywając srebrny medal. Glinka jest jedyną polską siatkarką, która przekroczyła granicę 2000 punktów we włoskiej Serie A. W pierwszym sezonie (1999/2000) w którym jeszcze grała na pozycji środkowej zdobyła 334 punkty, w drugim (2000/2001-już na ataku) 204 punkty, w trzecim sezonie (2001/2002) zgromadziła liczbę aż 490 punktów, natomiast w czwartym (2002/2003) 382 punkty. W piątym roku gry we Włoszech (2003/2004) zdobyła 490 punktów, zajmując 3 miejsce w klasyfikacji najlepiej punktujących serie A, a w szóstym, ostatnim sezonie (2004/2005) miała dorobek 435 punktów. Przez sześć lat gry (1999-2005) w najlepszej lidze świata zdobyła 2335 punktów. W 2005 roku w Zagrzebiu zdobyła wraz z reprezentacją drugie z rzędu mistrzostwo Europy. Wraz z Dorotą Świeniewicz były największymi liderkami zespołu. Glinka w 7 meczach zdobyła 138 punktów (najwięcej z pozostałych polskich siatkarek) zajmując 4 miejsce w klasyfikacji najlepiej punktujących zawodniczek turnieju.Zajęła wraz z drużyną narodową 4 miejsce na Pucharze Wielkich Mistrzyń 2005. W 5 meczach zdobyła 75 punktów, zajmując 4 miejsce w rankingu najlepiej punktujących siatkarek. 22 listopada 2005 roku została odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. W sezonie 2005/2006 była zawodniczką francuskiego zespołu RC Cannes. Zagrała z nim w swoim drugim Final Four Ligi Mistrzyń w karierze, znów zdobywając srebrny medal. Z drużyną wygrała Puchar i Mistrzostwo Francji. 20 maja 2006 roku jako pierwsza kobieta trafiła do Alei Gwiazd Siatkówki w Miliczu. Glinka po turnieju World Grand Prix 2006 została wykluczona przez trenera Andrzeja Niemczyka z kadry przygotowującej się do Mistrzostw Świata 2006 w Japonii. W sezonie 2006/2007 grała w czwartym kraju w swojej karierze - Hiszpanii. Broniła barw zespołu Gruppo Murcia 2002 wraz z Agatą Mróz. Drużyna wywalczyła Superpuchar, Puchar Królowej (inaczej: Puchar Hiszpanii) i mistrzostwo Hiszpanii. Klub wygrał też Puchar Top Teams Cup. Było to drugie europejskie trofeum w klubowej karierze Glinki (po Pucharze CEV z 2001 roku). Na Mistrzostwach Europy 2007 wróciła do reprezentacji. Została wybrana na najlepiej atakującą zawodniczkę turnieju. Wystąpiła też na Pucharze Świata 2007. W sezonie 2007/2008 wraz z zespołem Gruppo Murcia znów sięgnęła po Superpuchar, Puchar i mistrzostwo Hiszpanii, jednak znów nie udało się wywalczyć zwycięstwa w Lidze Mistrzyń - w swoim trzecim turnieju finałowym w karierze zajęła 4 miejsce. W 2008 roku w Halle na europejskich kwalifikacjach znów nie udało się polskim siatkarkom awansować na Igrzyska Olimpijskie. Dopiero na Światowym Turnieju Kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich w Pekinie 2008 Glinka wywalczyła z reprezentacją awans na olimpiadę - pierwszą od 40 lat w polskiej, żeńskiej siatkówce. Była jedną z najskuteczniejszych siatkarek zawodów, a najlepszą akcją turnieju była jej obrona nogą w meczu z Tajlandią. Po Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie zawiesiła karierę. Powróciła do siatkówki w 2010 roku po dwuletnim urlopie macierzyńskim. Jej pierwszym turniejem po długiej przerwie był Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej 2010, na którym zdobyła tytuł MVP. Wraz z reprezentacją Polski wystąpiła na Mistrzostwach Świata 2010, gdzie była liderką drużyny. Mecz o 9. miejsce przeciwko Chinkom, wygrany przez Polskę 3:0, był ostatnim meczem Małgorzaty Glinki-Mogentale w reprezentacji Polski, gdyż "Maggie" ogłosiła zakończenie reprezentacyjnej kariery. Przez 14 lat występów (1996-2010) rozegrała w kadrze 283 spotkania. W latach 2010-2013 występowała w tureckim Vakıfbank Güneş Sigorta Stambuł. Jej trenerem był Giovanni Guidetti. W 2011 roku wygrała z tym zespołem Ligę Mistrzyń, zdobywając nagrodę MVP turnieju finałowego i będąc drugą po Dorocie Świeniewicz polską siatkarką, która zdobyła wszystkie trzy europejskie puchary. Było to czwarte Final Four w karierze Glinki w czwartym kraju (poza Polską). W 2011 roku zdobyła klubowe wicemistrzostwo świata, dwukrotnie zdobywała srebrny medal ligi tureckiej (w 2011 i 2012 roku). W sezonie 2012/2013 wraz z pozostałymi zawodniczkami VakıfBanku Stambuł osiągnęła rekordowy wyczyn w klubowej siatkówce. Turecki zespół w przeciągu całego sezonu rozegrał 47 meczów i wygrał wszystkie, nie mając żadnej przegranej. Triumfował we wszystkich trzech rozgrywkach w których uczestniczył - w Pucharze Turcji, Mistrzostwach Turcji i w Lidze Mistrzyń (rekordowe w polskiej siatkówce, piąte Final Four w karierze Glinki oraz drugi triumf w tych rozgrywkach). 28 czerwca 2013 roku na gali w Wiedniu otrzymała nagrodę CEV za całokształt kariery siatkarskiej. 10 sierpnia 2013 roku podpisała kontrakt z Chemikiem Police, tym samym wracając do polskiej ligi po 14 latach gry za granicą. 27 listopada 2013 roku ogłosiła, że zamierza wrócić do reprezentacji Polski, celem pomocy zespołowi w eliminacjach do mistrzostw świata 2014. 28 grudnia 2013 roku trener reprezentacji Polski siatkarek Piotr Makowski ogłosił, że Małgorzata Glinka-Mogentale została nowym kapitanem kadry. Polskim siatkarkom nie udało się jednak wywalczyć awansu na Mistrzostwa Świata. Po dwóch wygranych meczach przegrały trzeci, decydujący o występie na mundialu - z Belgią. Był to jednorazowy powrót Glinki do reprezentacji i jej ostatni występ w biało-czerwonych barwach. W sezonie 2013/2014 z Chemikiem Police zdobyła Puchar oraz mistrzostwo Polski. W całym sezonie zespół przegrał tylko dwa spotkania. Glinka była najlepiej punktującą zawodniczką Chemika (345 punktów w 26 meczach). W sezonie 2014/2015 Małgorzata Glinka zdobyła Superpuchar i mistrzostwo Polski oraz zagrała w szóstym turnieju finałowym Ligi Mistrzyń w swojej karierze. W sierpniu 2015 zakończyła karierę.

Mój autograf od siatkarki: 
Autograf załatwił mi mój chłopak.